Nowoczesne samochodowe instalacje gazowe to układy bardzo zaawansowane technologicznie. Gwarancją udanej konwersji samochodu na gaz jest prawidłowo dobrana instalacja do konkretnego pojazdu, profesjonalny montaż oraz precyzyjna regulacja, która pozwoli użytkownikowi na oszczędną i bezpieczną eksploatację. Profesjonalny montaż wymaga użycia dobrych podzespołów, zaangażowania doświadczonych mechaników i specjalistycznego wyposażenia warsztatu.

Oferujemy montaż samochodowych instalacji gazowych renomowanych marek  polskich

czy też włoskich  –  STAG- AC, LPGTECH, LOVATO,TOMASETTO,ZAVOLI – w samochodach osobowych i dostawczych.

Nasza załoga  pomoże Państwu dokonać odpowiedniego wyboru systemu gazowego, a następnie profesjonalnie zamontuje go w Państwa samochodzie.

Dysponując wieloletnim doświadczeniem, doskonale wiemy, jak ważne dla prawidłowego działania instalacji gazowej w samochodzie jest poprawne działanie silnika na benzynie. Dlatego też podczas montażu instalacji dodatkowo sprawdzamy samochód Klienta pod kątem parametrów pracy silnika i stanu odpowiednich podzespołów tak, aby po montażu auto działało sprawnie i bezpiecznie.

Samochody, do których montujemy systemy sekwencyjnego wtrysku gazu są bardzo precyzyjnie strojone w teście drogowym , w którym wykorzystujemy maksimum urządzeń pozwalających prawidłowo wyregulować i nadpisać mapę wtrysku. Pozwala to na bardzo precyzyjne zestrojenie instalacji gazowej z układem benzynowym tak, aby parametry pracy i osiągi na gazie były niemal identyczne, jak na benzynie.

Czy to się opłaca?

Ceny benzyny w ostatnim czasie znacznie wzrosły i będą rosły do poziomu cen Unii Europejskiej. Sytuacja ta jest nieunikniona, choć proces będzie rozłożony w czasie.
Już teraz, korzystając z zasilania gazowego w samochodzie, oszczędzacie Państwo bez straty na dynamice i komforcie jazdy.

Aby sprawdzić jak bardzo się opłaca poniżej przygotowaliśmy kalkulator opłacalności.