Witamy w naszej firmie

Firma GAZ-PARTS powstała w 2007 roku w Młynach . Działamy  na rynku województwa świętokrzyskiego, a z racji pozytywnych  opinii i rekomendacji  otrzymanych od Państwa  na tematycznych forach znani jesteśmy w całej Polsce i utożsamiani z dobrą marką  . GAZ-PARTS oferuje swoim klientom:

  • Mechanikę pojazdową oraz montaż i serwis samochodowych instalacji LPG, autoryzacja STAG
  • montaż systemów sekwencyjnego wtrysku gazu do silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny STAG 400 dpi
  • sprzedaż podzespołów do większości instalacji LPG

Oferujemy Państwu również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny instalacji marki  STAG AC

Ponadto gwarantujemy najlepsze ceny w regionie.
Zapraszamy osoby zainteresowane montażem instalacji LPG oraz warsztaty zajmujące się montażem gazu do zakupu podzespołów do montażu.

Warsztat

Oddajesz samochód w dobre ręce. Możesz być pewien że nic złego go nie spotka. Wręcz przeciwnie, zawsze zaczynamy od diagnostyki silnika i poprawności działania układu paliwowego , przeprowadzamy diagnostykę OBD. Jeśli było coś uszkodzone, a Ty tego nie zauważyłeś, jest duża szansa iż montując instalację gazową, znajdziemy to i naprawimy.      Przystępując do montażu  ustalamy typ instalacji, zależy to od modelu samochodu, a dokładniej od jego silnika i technologii jego pracy . Następnie dobieramy podzespoły LPG, które zagwarantują prawidłową pracę silnika. Kolejnym etapem jest montaż instalacji i końcowe testy.
Zaczynamy od demontażu niezbędnych elementów pod pokrywą silnika, następnie instalujemy elektroniczny system sterujący,  reduktor, wtryskiwacze  i kilkanaście  innych elementów współpracujących .
Następnie montujemy zbiornik na gaz i łączymy z elementami pracującymi pod pokrywą silnika .
Kolejnym etapem jest analiza komputerowa parametrów pracy instalacji i kontrola procesów spalania gazu.
Na koniec sprawdzenie pracy silnika w trasie i końcowa kalibracja oparta o system AFR .